سکه
پتو
خیلی از خانواده های ما دوست دارند که یک لباسشویی بزرگ داشته باشند تا بتوانند با آن پتو ها را بشویند ولی باید بدانید که هیچ ماشین لباسشویی درب از جلویی با هر ظرفیتی حتی ۱۰ کیلویی برای شستن پتو طراحی نشده اند.

چون در لباسشویی درب از جلو شما وقتی مخزن را با لباس پر میکنید هنگام شستشو و خشک کردن لباس ها داخل محفظه پخش می شوند و یک حالت تعادل به وجود می آید ولی هنگامی که پتو داخل لباسشویی قرار می گیرد اولا که مقدار بسیار زیادی آب به خودش جذب می کند، سنگین می شود و هنگام شستشو و مخصوصا خشک کردن به یک طرف دیگ میچسبد و یک حالت ناتعادلی به وجود می آورد که این باعث خرابی فوری شفت و بلبرینگ ماشین لباسشویی می شود پس این بلا را به سر لباسشویی نیاورید لباسشویی های درب از بالای اتوماتیک مخصوص شستشوی پتو هستند.


لباس‌زیر زنانه
قلاب و سیم‌های لباس‌زیر ممکن است به لباس‌های دیگر و حتی خودش گیرکرده و باعث پارگی شود، مخصوصاً در مورد سوتین‌های فنردار. همچنین ممکن است به قسمت‌هایی از ماشین گیر کنند و به آن­ها آسیب برسانند

موی حیوانات خانگی

پادری

کفش کتانی

لباس‌های کوچک
لباس‌های کوچک مانند جوراب بچه نیز ممکن است در قسمت‌هایی از دستگاه که دسترسی به آن‌ها مشکل است گیر کنند. این اقلام کوچک می‌توانند از طریق شیار بین لاستیک درب و دیگ وارد مخزن زیر دیگ و لوله‌های دستگاه شوند. هیچ‌کس دوست ندارد آب دستگاه سرریز کند؛ بنابراین این اقلام کوچک را درون کیسه‌ای مخصوص شستشو و تور مانند قرار دهید تا مطمئن شوید امکان خروج آن‌ها وجود ندارد.

لباس‌های ضد آب
هنگام شستن لباس‌هایی مانند بارانی یا روکش تشک ، مانند بادکنک آبی پر می­شوند؛ و اگر (این بادکنک آبی) طی سیکل شستشو پاره شود تمامی آب به فضاهای دیگر منتقل‌شده و باعث عدم تعادل و درنتیجه انفجار شدید لباس در دستگاه می­شود.