مزایامزایا گوشتکوب برقی

راحتی میتوان ازآن برای مخلوط کردن و پوره کردن هر ماده ای به طور مستقیم در قابلمه ای یا هر ظرفی که قرار دارد استفاده کرد و اصلا لازم به انتقال مواد (مثلا از قابلمه به مخلوط کن )نیست.در نتیجه در وقت شما صرف جویی خواهد کرد.


دسته گوشتکوب برقی به اندازه ای بلند است که می توان مستقیما آن را در پارچ گذاشته و به راحتی و بسیار سریه اسموتی تهییه کرده و از شالاپ شلوپ مواد غذایی جلوگیری کرد.


برخلاف مخلوط کن که قسمت ها و اجزای مختلف آن را بعد از استفاده باید شست در گوشتکوب برقی تنها یک قسمت نیاز به شستشو داشته و آن هم سری گوشتکوب است.بزرگ و دست پا گیر نبوده و شستشویی راحت دارد.مخصوصا اگر بتوان آن را در ماشین ظرفشویی گذاشت.

گوشتکوب برقی کوچک و جمع جور بوده و فضایی را در آشپزخانه اشغال نمی کند و به راحتی در کشو هم نگهدار کرد.

معایب گوشتکوب برقی

در هنگام استفاده باید تا پایان کار آن را در دست نگه دارید.نمیتوان آن را رها کرد و بدستتان استراحت دهید و یا همزمان با مخلوط کردن مواد به کار دیگری مشغول شوید ممکن است در مخلوط کردن حجم بالای مواد دستتان خسته و درد بگیرد.

اگر وات دستگاه شما پایین باشید نمیتوانید مواد یخ زده را خرد کنید مانند یخ

مزایای مخلوط کن

در هنگام استفاده و زمانی که دستگاه مخلوط کن در حال کار کردن است نیازی به درگیر بودن دست ها نیست.
سوپ و مواد آبکی در این نوع مخلوط کن ها بافتی بسیار نرم وملایم میگیرند

مخلوط کن ها قوی بوده به گونه ای که که میتوانند تکه سفت و سخت مواد قضایی یخ و اسموتی را به راحتی خرد و مخلوط کرده و بافت نرمی را برای مواد ایجاد کنند.

معایب

دارای اجزای مختلفی بوده که باید روی هم سوار شوند و شما هر بار برای استفاده باید آن ها را سوار و پیاده کرده و بشویید که کمی پر دردسر و پر زحمت است.بیشتر مخلوط کن قابل استفاده در ماشین ظرفشویی نمی باشد.
دستگاهی بزرگ و حجیم بوده و فضایی زیادی را در اشپزخانه اشغال میکند.
برخی از انواع آن قیمت زیادی دارند و نسبت به کارایی و کیفیت نمی ارزد.
اگر قصد خرید این نوع مخلوط کن ها را دارید مدل هایی را انتخاب کنید که پارچ آن ها از جنس شیشه بوده و وزن مناسبی داشته باشند تا بر روی سطح نلغزد.دکمه های لمسی هم برای تمیز کردن گزینه بهتری است.