دستگاه عصاره گیر کامل سام مدل SJ-B100 R/W

نا موجود

SAM SJ-B100 R/W Juicer
با بیست و چهار ماه گارانتی

عملکرد آهسته و بی صدا
موتور سنگین
موتور قدرتمند 240 وات
تفاله 100% خشک
2 جهت گردش
دریچه هوشمند خروجی ضد چکه
ابزار انحصاری برای تمیز کردن
ورودی سیب کامل
ساخت کره
دو رنگ سفید و قرمز
دارای بیست و چهار ماه گارانتی

لوله ورودی این عصاره گیر به قدر کافی بزرگ می باشد طوریکه سیب کامل به راحتی وارد آن شود تا میزان از بین رفتن مواد مغذی به حداقل برسد (برش های کمتر و تماس کمتر با هوا).
تکنولوژی ابداعی له کردن در سرعت پایین.
سیستم میزان ترکیب آبمیوه (به جای تکه تکه کردن میوه و سبزیجات، آب آن ها را با استفاده از عملیات له کردن و فشردن می گیرد.)
علاوه بر این، سیستم کم سرعت عصاره گیر سام با حفظ طعم طبیعی میوه و سبزیجات، آب بیشتری از آن ها می گیرد. با نوشیدن یک لیوان آب میوه طبیعی از این عصاره گیر بدن شما چهار برابر مواد مغذی بیشتری جذب می کند نسبت به زمانی که آن ها را خام میل فرمایید. این نوع آبمیوه حاوی آنتی اکسیدان هایی می باشد که رادیکال های آزاد را از بدن دور می کنند.

رادیکال های آزاد

رادیکال های آزاد که عموما به آن ها رادیکال نیز گفته می شود، مولکول های ارگانیک موثر در پیری، آسیب به بافت ها و همچنین برخی بیماری ها می باشند. این مولکول ها به شدت بی ثبات می باشند و به راحتی با مولکول های دیگر ترکیب می شوند و سلامت آن ها را از بین می برند و از روند پیری جلوگیری می کنند. آنتی اکسیدان های موجود در این آبمیوه ها، مولکول هایی هستند که از آسیب رادیکال های آزاد به بافت ها جلوگیری می کنند.

عصاره گیر سام با حفظ بهترین طعم، مواد مغذی، معدنی و آنزیم های بیشتری را درون آبمیوه حفظ میکند.
*

نظرات (0 نظر)

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.