تعاریف واژه‌ها
فروشگاه چیست؟ فروشگاه اینترنتی خورجینک
وب‌سایت چیست؟ وب‌سایت فروشگاه اینترنتی خورجینک به آدرس اینترنتی www.khorjinak.com
محتوای وب‌سایت به چه معناست؟ محتوای سایت خورجینک شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات و کلیه مقالات و اخبار قرار داده‌شده در سایت می‌باشد.
کاربر کیست؟ شخصی که از طریق اینترنت وارد سایت خورجینک شده است، کاربر تلقی می‌شود.
عضو به چه کسی گفته می‌شود؟ کاربری که با ثبت‌نام در سایت و طی مراحل ثبت‌نام به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می‌شود.
مشتری چه کسی است؟ کاربر یا عضوی که از سایت خرید می‌کند.
سفارش چیست؟ کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آن‌ها را اعلام می‌کند.
استعلام یعنی چه؟ درخواست از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن کالاهای سفارش داده‌شده و بررسی تغییر قیمت این کالاها، استعلام خوانده می‌شود.
ایجاب و قبول سفارش
امکان ثبت سفارش در خورجینک در طول هفته میسر خواهد بود و کلیه سفارش‌ها در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات، بررسی می‌شوند و در لیست ارسال طبق برنامه‌ی زمانی مشخص قرار خواهند گرفت.

ثبت نهایی کلیه سفارش‌ها از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید و خورجینک نهایت دقت را دارد تا تمامی سفارش‌های ثبت‌شده، ارسال و تحویل مشتریان محترم شود؛ اما درصورتی‌که پس از ثبت سفارش و یا پرداخت وجه، موجودی کالا به اتمام برسد، خورجینک حق لغو کردن آن و استرداد وجه سفارش به کاربر را دارد و این موضوع بدون اطلاع قبلی برای خورجینک محفوظ خواهد بود. در چنین شرایطی مشتری می‌تواند به‌جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند و یا سفارش خویش را به‌طور کامل لغو کند. در صورت لغو سفارش، مبلغ آن حداکثر ظرف مدت 48 ساعت فقط به شماره‌حسابی که به نام مشتری باشد، واریز خواهد شد.

برای سفارش‌هایی که تحویل‌گیرنده شخص دیگری است و یا خرید به‌صورت هدیه می‌باشد و مبلغ سفارش قبلاً پرداخت‌شده است، لازم است تحویل‌گیرنده کارت شناسایی به همراه داشته باشد. همچنین در صورت ثبت اطلاعات ناقص و اشتباه، در زمینه‌ی مشخصات خریدار، تلفن مشتری برای هماهنگی ارسال، آدرس خریدار و یا اشتباه مشتری در انتخاب کالا، سفارش قابل‌پیگیری نخواهد بود.

توجه داشته باشید که پس از ثبت سفارش، امکان هیچ‌گونه تغییری در اطلاعات آن برای کاربر وجود ندارد. درصورتی‌که خریدار پس از ثبت سفارش به هر دلیل از خرید منصرف شده و یا خواستار تغییری در فاکتور خرید خود باشد می‌بایست حتماً ضمن تماس با شرکت خورجینک سفارش خویش را کنسل و سپس سفارش جدیدی ثبت کند.


مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هرگونه دادوستدی که انجام می‌گیرد، نشان‌دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می‌باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارت است از اینکه "یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و موردقبول آن‌ها باشد"؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده‌پیام" منعقد می‌گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است به‌طوری‌که اگر پیشنهاد مزبور موردقبول واقع گردد، عقد منعقد می‌گردد. قبول نیز عبارت است از اعلام رضایت به ایجاب ابرازشده برای انعقاد قرارداد؛ بنابراین هنگامی‌که ایجاب و قبول از طریق داده‌پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقدشده است، لذا هنگامی‌که مشتری سفارش خود را نهایی می‌نماید درواقع قرارداد منعقدشده است و وی ملزم به پرداخت پول می‌باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب‌کننده تعهدی به وجود نمی‌آورد و وی می‌تواند ضمن ایجاب، مدت‌زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید، استعلام سفارش می‌باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به‌منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به‌منزله قبول است.

ثبت هرگونه سفارش به‌منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هرگونه ثبت سفارش این قوانین را به‌دقت مطالعه و درصورتی‌که با آن‌ها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند.

شما میتوانید به 3 روش خرید خود را انجام دهید
1-پرداخت آنلاین
به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب میتوانید از طریق درگاههای بانک ملت ،سامان و پاسارگاد مبلغ خرید را پرداخت نمایید
2-کارت به کارت
سفارش خود را ثبت نموده وبعد از تکمیل فرآیند خرید منتظر تماس کارشناسان فروش باشید
3-تحویل در محل (ویژه شهر تهران)
به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، خورجینک این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنهاشهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی ویا با دستگاه کارت خوان پرداخت نمایند
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که مبلغ آنها بیشتر از بیست میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
تهران:
سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند و سفارش های کمتر از این مبلغ شامل 5000 تومان هزینه ارسال می گردد.

شرایط ارسال کالا:
فروشگاه خورجینک در روزهای تعطیل هیچ‌گونه خدمات و ارسالی ندارد؛ ولی در روزهای کاری سفارش‌ها به‌صورت زیر ارسال می‌گردد.

سفارش‌های بیش از دویست هزار تومان در شهرستان به‌صورت رایگان ارسال می‌گردد و هزینه می‌بایستی قبل از ارسال پرداخت گردد.
هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از دویست هزار تومان ده هزار تومان هست.

ثبت شهر بر اساس 3 دسته‌بندی صورت می‌گیرد.
شهرهای دسته‌بندی‌شده در "TPX" که تحویل کالا درب منزل می‌باشد.
شهرهای دسته‌بندی‌شده در "باربری" که تحویل در انبار باربری در شهر مربوطه می‌باشد.
شهرهای غیرازاین دودسته که ارسال با هماهنگی خریدار از طریق "پست" انجام می‌شود و هزینه‌های ارسال با توجه به نوع ارسال جداگانه اعلام می‌گردد.
در شهر تهران خریدار و یا تحویل‌گیرنده کالا می‌بایست تعداد کالا و تطابق آن با فاکتور را در حضور همکاران واحد ارسال خورجینک بررسی نموده و سپس سفارش خود را تحویل بگیرد و در صورت مغایرت، مشکل را به همکاران ارسال و یا در حضور ایشان با تماس تلفنی به شرکت اعلام نماید.
برای سفارش‌های شهرستان خریدار می‌بایستی ظرف 48 ساعت پس از تحویل کالا مغایرت کالا و یا شکستگی و خرابی را به شرکت گزارش دهد.
برای نصب محصولاتی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، یخچال، فریزر، آب‌سردکن و... تنها از طریق نصاب مجاز اقدام نمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی و خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
توجه داشته باشید سفارش‌هایی با مبلغ بیش از سه میلیون تومان باید پیش از ارسال تسویه گردند؛ و سپس برای مشتری ارسال می‌گردند (مخصوص شهر تهران)
تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و مشتریان باید آدرس محل تحویل را به‌طور دقیق اعلام نمایند.

پیگیری کالا:
برای پیگیری سفارش‌های شهرستان از طریق TPX می‌بایستی بعد از پایان زمان ارسال از طریق همکاران در شرکت اقدام کنید. همچنین با درخواست شماره پیگیری محموله‌ی خود در TPX از همکاران خورجینک و با داشتن شماره پیگیری می‌توانید از طریق سایت شرکت TPX از وضعیت سفارش خود در هر مرحله از ارسال آگاه شوید.
برای پیگیری سفارش‌های شهرستان از طریق باربری می‌بایست از طریق نماینده باربری شهر مقصد اقدام کنید.


مرجوع نمودن کالا:
نکته:
به دلیل شرایط عکاسی و نورپردازی و تفاوت رنگ و نور مانیتورهای مختلف، امکان تفاوت بین 5-10 درصد رنگ کالای خریداری‌شده با عکس داخل سایت وجود دارد.
مرجوع نمودن کالا به دلایل زیر صورت می‌پذیرد:
شکستگی، لب پر بودن، عیوب ظاهری و فنی، اختلاف سایز و جنس
داشتن تفاوت عمده و کلی کالا با عکس و یا مشخصات محصول

آیا برای خرید کردن از خورجینک حتماً باید عضو سایت شویم؟
بله؛ با عضویت در سایت یکسری تخفیف‌های ویژه، اطلاع‌رسانی محصولات جدید، جشنواره و قرعه‌کشی‌های متنوع در مناسبت‌های مختلف به شما تعلق می‌گیرد که برای خرید کردن کمک شایانی به شما می‌کنند.
آیا می‌توانم کالاهایی را که با عنوان عدم موجودی در سایت ثبت‌شده‌اند سفارش دهم؟
در حال حاضر فقط محصولاتی که دارای قیمت هستند و در فروشگاه موجود می‌باشند امکان ثبت سفارش دارند، ولی این امکان وجود دارد که خریدار، کالای ناموجود را انتخاب کند تا هنگام موجود شدن و یا در زمان تخفیف به وی اطلاع دهد؛ همچنین هر فرد می‌تواند درخواست ثبت کالایی خاص دهد (در قسمت سفارش به صورت عمده/کالای خاص)
آیا امکان خریداری محصول موردنظر به‌صورت حضوری وجود دارد؟
خیر، به دلیل ماهیت اینترنتی فروشگاه خورجینک، امکان خرید حضوری محصولات وجود ندارد.
می‌توانم محصول موردنظرم را به‌صورت تلفنی سفارش دهم؟
بله؛ به‌صورت معمول و به دلیل ماهیت آنلاین خورجینک و جلوگیری از بروز خطاهای احتمالی در مراحل ثبت سفارش، سفارش محصولات باید به‌صورت اینترنتی ثبت شود؛ ولیکن با تمهیدات در نظر گرفته‌شده، سفارش‌های تلفنی توسط کارشناسان این مجموعه در سیستم ثبت و پس از تائید توسط مشتری و طی مراحل پرداخت به آدرس ثبت‌شده ارسال می‌گردد.
مبلغ فاکتور سفارش‌ها را با چه روش‌هایی می‌توانم پرداخت کنم؟
مشتریان خورجینک می‌توانند هزینه سفارش را در سایت خورجینک از طریق درگاه اینترنتی و تمام کارت‌های عضو شتاب پرداخت نمایند؛ همچنین امکان پرداخت کارت به کارت و واریز بانکی به شماره‌حساب‌های اعلام‌شده در سایت خورجینک وجود دارد.
در چه ساعاتی می‌توانم سفارشم را ثبت کنم؟
برای ثبت سفارش محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید هرروز هفته، حتی ایام تعطیل و در 24 ساعت شبانه‌روز ثبت سفارش داشته باشید.
چگونه می‌توانم از وضعیت محصولی که سفارش داده‌ام مطلع شوم؟
خورجینک با ارسال ایمیل و پیامک مرحله‌به‌مرحله ثبت سفارش را به شما اطلاع می‌دهد.

آیا ممکن است در هنگام پرداخت به روش اینترنتی، تراکنش به‌صورت ناموفق انجام شود و مبلغ موردنظر از حساب من کم شود؟
به‌ندرت در حین پرداخت، شبکه بانکی دچار اختلال و قطع می‌شود، در این صورت هیچ نگرانی وجود ندارد؛ زیرا حداکثر تا 72 ساعت مبلغ موردنظر به‌صورت اتوماتیک به‌حساب شما عودت داده می‌شود.

پس‌ازاینکه سفارشم را ثبت کردم، چه مدت‌زمانی طول می‌کشد تا محصول موردنظر را دریافت کنم؟
زمان دریافت سفارش بر اساس نحوه‌ی پرداخت و مکان قرارگیری متفاوت است.
فروشگاه خورجینک در روزهای تعطیل هیچ‌گونه خدمات و ارسالی ندارد؛ ولی در روزهای کاری سفارش‌ها به‌صورت زیر ارسال می‌گردد.
سفارش مشتریان تهران که تا ساعت 13 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت ارسال می‌گردد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 13 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد و زمان ارسالِ 24 تا 48 ساعت کاری، از فردای ثبت سفارش محاسبه خواهد شد.
سفارش مشتریان شهرستان نیز 24 الی 72 ساعت پس از ثبت ارسال می‌گردد. همچون ارسال تهران برای سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش، پردازش صورت می‌گیرد و زمان ارسال از فردای ثبت محاسبه می‌گردد.


گارانتی محصولات از چه زمانی شروع می‌شود؟
با اطمینان خاطر لوازم‌خانگی موردنظر خود را از خورجینک خریداری کنید و از گارانتی آن مطمئن باشید؛ زیرا گارانتی محصولات از زمان خرید محاسبه می‌شود، فاکتور خرید خود را به همراه کارت گارانتی محصول نگهداری فرمایید.

آیا امکان مشاوره برای خرید محصول وجود دارد؟
بله؛ کارشناسان بخش فروش خورجینک در تمام ساعات اداری آماده‌ی پاسخ‌گویی به سؤالات شما می‌باشند.

اگر محصول خریداری‌شده دارای آسیب‌دیدگی باشد چه‌کاری باید انجام دهم؟
در صورت اشکال فنی یا آسیب‌دیدگی محصول موردنظر با بخش خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید.

آیا روی قیمت محصولات نظارتی وجود دارد و قیمت‌ها به‌روز می‌باشند؟
بله؛ تیم کارشناسی خورجینک روزانه بر روی ورود محصولات و قیمت‌ها نظارت دارند و در صورت تغییر قیمت‌ها، به‌روزرسانی انجام می‌شود.

آیا خورجینک در سایر شهرها نماینده یا شعبات دیگری دارد؟
خیر، تنها شعبه‌ی خورجینک در تهران واقع است و این فروشگاه در سایر شهرها هیچ شعبه یا نماینده‌ای ندارد.

بازگشت کالا:
ارائه‌ی خدمات پس از فروش، ازجمله تلاش‌های خورجینک در راستای آسودگی خاطر مشتریان می‌باشد. هر خریدار در صورت دیدن اشکالاتی در کالای خریداری‌شده می‌تواند آن را به فروشگاه بازگرداند و این امر موجب اطمینان بیشتر در خرید از خورجینک شده است.
جهت رفع هرگونه شبهه‌ای در این مورد به بررسی دقیق این امر می‌پردازیم.
هنگام تحویل کالا در شهر تهران، بسته‌بندی کالای موردنظر توسط خریدار در حضور پیک خورجینک باز می‌شود تا خریدار از صحت فیزیکی کالا مطمئن شود؛ در این مرحله اگر کالای ثبت‌شده در فاکتور با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد و یا ازنظر فیزیکی اشکالاتی را دارا باشد، کالا در همان لحظه توسط مسئول ارسال بازگردانده می‌شود.
نکته * در مورد کالاهایی همچون تلویزیون، یخچال، ماشین ظرف‌شویی و غیره که نیاز به نصب از سوی نمایندگان شرکت تولیدکننده و یا دفاتر مرکزی فروش دارند، نصب و راه‌اندازی اولیه باید توسط نصاب مورد تائید نمایندگی‌ها انجام شود. بدیهی است که بر طبق قوانین داخلی هر نمایندگی تنها در این صورت محصول خریداری‌شده مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد بود.

ضمانت بازگشت کالا:
خریدار در صورت تشخیص و مشاهده‌ی مشکل فنی در محصول خریداری‌شده می‌تواند تا دو روز پس از تحویل محصول با هماهنگی با کارشناسان خورجینک، کالا را همراه با کارتن و بسته‌بندی آن بازگرداند.
این امر شامل مواردی همچون خط و خش، شکستگی و استفاده‌های اشتباه و نادرست از محصول خریداری‌شده نمی‌شود.
اگر مشخصات دقیق کالا با مشخصات ذکرشده در سایت خورجینک مغایرت داشته باشد خریدار تا 24 ساعت پس از تحویل کالا می‌بایست مطلب را اطلاع داده و کالا را برگرداند.
همچنین در مورد محصولاتی که در هنگام حمل‌ونقل دچار شکستگی شده باشند؛ خریدار با اطلاع به خورجینک ظرف 48 ساعت کاری پس از تحویل گرفتن محصول، می‌تواند آن را برگرداند (در سفارشاتی مانند سرویس چینی قطعه معیوب مجدداً برای خریدار ارسال می گردد)
اگر کالای خریداری‌شده با کالای سفارش داده‌شده مغایرت داشته باشد نباید بسته‌بندی و وکیوم داخلی کالای موردنظر به‌هیچ‌عنوان باز شود.
اگر کالای سفارش داده‌شده پس از زمان مشخص‌شده برای شما ارسال نشده باشد با پشتیبانی خورجینک تماس حاصل فرمایید و این مسئله را متذکر شوید؛ در این صورت داشتن شماره‌ی پیگیری از جانب مشتری عزیز الزامی است.
همان‌گونه که ذکر شد در تمامی این موارد برای بازگرداندن کالا، اطلاع‌رسانی به خورجینک ظرف مدت‌زمان تأییدشده الزامی است. در این‌گونه موارد جهت اطلاع‌رسانی به شرکت با شماره‌ی تماس‌های 02144449241-2 تماس حاصل کنید.
بدیهی است جهت بررسی دقیق مشکل در بخش ارجاع کالای فروشگاه، آگاهی از نحوه‌ی ارسال کالا دارای اهمیت خواهد بود؛ بنابراین هر خریدار موظف است بسته‌بندی صحیح کالا را حفظ نموده و نوع مشکل کالای خریداری‌شده را در پشت فاکتور بنویسد تا مشکل موجود، در شرکت، به‌طور دقیق بررسی شود. همچنین این امکان وجود دارد که با ارسال عکس و شماره سفارش از طریق تلگرام این موضوع رو پیگیری فرمایند.
همچنین بسته‌بندی سفارش برای بازگشت کالا باید بدون هیچ‌گونه تغییری باشد. خریدار نباید روی جعبه‌ی بسته‌بندی آدرس یا مطلبی بنویسد و جعبه‌ها نباید پاره، مخدوش و آسیب‌دیده باشند.

ضمن تشکر از انتخاب شما، ازآنجاکه استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین خورجینک است، تقاضا می‌شود این مطلب را به‌دقت مطالعه فرمایید.

روش‌ها، هزینه و مدت‌زمان ارسال
روش‌های ارسال سفارش‌ها
سفارش‌ها در شهر تهران صرفاً توسط همکاران خورجینک ارسال می‌گردد و مشتریان می‌توانند از بین دو روش ارسال فوری و ارسال عادی یکی را انتخاب نمایند.
در سایر شهرهای استان تهران و سایر استان‌ها، سفارش‌ها از دو طریق شرکت تی پی ایکس و باربری ارسال می‌گردند.
مشتریان می‌توانند در مرحله درخواست استعلام، از بین روش‌های ارسال ممکن، یک روش را به‌دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به‌منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می‌باشد.

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت تیپاکس یا باربری انتخاب می‌گردد، مسئولیت فروشگاه خورجینک، تحویل سفارش به‌صورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به این شرکت‌های واسطه‌ی ارسال و ارسال نمودن کد پیگیری این شرکت‌ها برای مشتری می‌باشد. در این موارد، فروشگاه مسئولیتی در قبال تأخیر در ارسال توسط شرکت واسطه یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به‌منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می‌نماید (درصورتی‌که شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.
در ارسال از طریق باربری درصورتی‌که مشکلی برای کالا به وجود آید، فروشگاه در راستای اهداف مشتری مدارانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی خود، پیگیری‌های لازم را برای مشتریان انجام می‌دهد اما پرداخت‌کننده خسارت، باربری مربوطه می‌باشد.
لازم به توضیح است که درصورتی‌که مشتریان تمایل به ارسال کالا از طریق باربری موردنظر خود را داشته باشند، این کار برای ایشان انجام خواهد گردید.
نکته: با توجه به آنکه معمولاً شرکت‌های باربری در مواقع بروز حوادث، پاسخگویی مناسبی ندارند، فروشگاه خورجینک مستقیماً مسئولیت سلامت کالای ارسالی را به عهده می‌گیرد. در این مواقع در صورت بروز هر اتفاق، فروشگاه مستقیماً پاسخگو خواهد بود و مشتریان نیازی به پیگیری از طریق باربری نخواهند داشت.
علاوه بر بیمه، خورجینک بسته‌بندی را به‌صورت کامل با استفاده از لفاف و ضربه گیر با توجه به شرایط کالا انجام می‌دهد تا اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان فراهم گردد.

هزینه ارسال
سفارش‌های بیش از یک‌صد هزار تومان در تهران به‌صورت رایگان ارسال می‌گردد و هزینه موقع ثبت سفارش و یا هنگام تحویل کالا قابل پرداخت می‌باشد.
هزینه ارسال، برای سفارش‌های کمتر از یک‌صد هزار تومان، پنج هزار تومان می‌باشد.
سفارش‌های بیش از دویست هزار تومان در شهرستان به‌صورت رایگان ارسال می‌گردد و هزینه می‌بایستی قبل از ارسال پرداخت گردد.
هزینه ارسال شهرستان‌ها، برای سفارش‌های کمتر از دویست هزار تومان ده هزار تومان هست.
لازم به توضیح است که همواره امکان درخواست مذاکره برای ارسال کالاها برای تمام نقاط کشور که شهر مذکور در سایت درج نشده باشد با هماهنگی از طریق پست و یا باربری و اعلام هزینه به مشتری وجود دارد.

مدت‌زمان تحویل سفارش‌ها
سفارش‌های شهر تهران

مدت‌زمان تحویل کالاها در شهر تهران بر اساس روش انتخابی از حدود 4 ساعت درروش ارسال فوری تا حداکثر 2 روز کاری می‌باشد.

توجه: سفارش‌های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش‌بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوادث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 4 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می‌گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص‌شده در محل تحویل کالا حضورداشته باشند، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می‌باشد(قبل از ارسال از طریق تماس تلفنی همکاران بخش ارسال، هماهنگی انجام می شود)

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش
مشتریان تهران موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از باز کردن بسته‌بندی، مشخصات کالای سفارش داده‌شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده‌شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.
تبصره: کالاهایی که در رسید تحویل آن قیدشده است که نباید از بسته‌بندی خارج گردد (مانند کولرگازی، تلویزیون، سینما خانگی و ...)، از این مورد مستثنا هستند. در این موارد مشتری صرفاً می‌بایست سلامت بسته‌بندی کالا را بررسی و آن را تحویل بگیرد. چنانچه بسته‌بندی دارای مشکل یا ایراد باشد و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در زمان ارسال کالا توسط شرکت تیپاکس، مشتری موظف است در حضور مأمور مربوطه و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و درصورتی‌که کالا ازنظر بسته‌بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (به‌منزله دریافت کالا به‌صورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل‌قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده است، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تائید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچ‌گونه پیگیری برای دریافت خسارت از سوی شرکت وجود نخواهد داشت.

تعریف تحویل ظاهری: تحویل ظاهری یعنی کالا از تمامی جنبه‌های ظاهری بررسی گردد و درصورتی‌که فاقد هرگونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود.

هنگامی‌که کالا "تحویل ظاهری" گرفته می‌شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می‌گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به‌دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و درصورتی‌که کوچک‌ترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.

طبق قوانین فروشگاه، در سفارش‌هایی که پرداخت آن‌ها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازم است که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را ازنظر سلامت ظاهری بررسی و سپس آن را تحویل بگیرد.

شرایط راه‌اندازی و استفاده از کالای خریداری‌شده
کالاهای خریداری‌شده ازنظر امکان راه‌اندازی و استفاده به 2 دسته تقسیم می‌شوند:
کالاهایی که صرفاً باید توسط شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش نصب و راه‌اندازی گردند.
در این موارد مشتری تحت هیچ شرایطی نباید کالا یا دستگاه را شخصاً راه‌اندازی و استفاده نماید، زیرا در این صورت گارانتی کالا یا دستگاه باطل خواهد شد. در این موارد مشتری می‌بایست با خدمات پس از فروش تماس گرفته و تقاضای نصب نماید.
دسته بعدی کالاهایی که توسط خود مشتری قابل‌راه‌اندازی و استفاده بوده و نیازی به تماس با خدمات پس از فروش برای نصب و راه‌اندازی ندارند.
خدمات پس از فروش خورجینک
3 روز تضمین تعویض کالا
مشتریان خورجینک برای تست فنی کالای خریداری‌شده تا 3 روز فرصت خواهند داشت و درصورتی‌که کالای خریداری‌شده دارای ایراد فنی باشد، کالا برای آن‌ها تعویض و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام‌شده باشد، مشتریان به انتخاب خود می‌توانند:
کالای مشابه دیگری انتخاب نمایند.
درخواست استرداد وجه نمایند.

شروط لازم برای این کار عبارت‌اند از:
مشتری قبل از 3 روز نسبت به اعلام ایراد فنی اقدام نماید.
ایراد فنی مورد تائید کارشناسان فنی خورجینک یا خدمات پس از فروش شرکت ارائه‌دهنده خدمات گارانتی قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری‌شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی، استفاده‌ی نادرست و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
کالای خریداری‌شده دارای یکی از گارانتی‌های ارائه‌شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری‌نشده باشد.
کارتن و بسته‌بندی اصلی کالا باید کاملاً سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می‌گردد.
کالا ازنظر ظاهری باید کاملاً سالم و بدون هیچ‌گونه ایراد ظاهری باشد (مطابق روزی که کالا تحویل گرفته‌شده است)
توجه 1: چنانچه ایراد فنی مورد تائید قرار بگیرد، ضمن تعویض کالا، هیچ هزینه‌ای برای ارسال مجدد از مشتریان اخذ نخواهد شد، اما چنانچه ایراد فنی مورد تائید کارشناسان قرار نگیرد، ضمن عودت کالا، هزینه ارسال مجدد از مشتری دریافت خواهد شد.
توجه 2: این تضمین صرفاً شامل ایرادات فنی کالا بوده و ایرادات و مشکلات ظاهری را شامل نمی‌گردد. همان‌طور که در بخش "تحویل سفارش" به‌طور کامل اشاره گردید، مشتری موظف است در هنگام تحویل سفارش (غیر از موارد خاص)، سلامت ظاهری دستگاه را بررسی کند و سپس آن را تحویل بگیرد.

کالای بدون گارانتی
فروشگاه همواره به مشتریان تأکید می‌کند که کالاهای موردنظر خود را با گارانتی اصلی تهیه نمایند، اما چنانچه مشتری اصرار در خرید کالای بدون گارانتی داشته باشد، کلیه مسئولیت مشکلات پیش‌آمده برای کالا بعد از مهلت دوره تست مشخص‌شده، بر عهده مشتری بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
این مهلت تست برای کالاهای دیجیتال 24 ساعت و برای سایر کالاها بسته به نوع آن از 24 ساعت تا 72 ساعت می‌باشد.
امکان بحث و تبادل‌نظر در سایت
در سایت امکان بحث و تبادل‌نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهاد‌ها و سؤالات فراهم‌شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افتراآمیز، تهدیدکننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیر این صورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می‌باشد.
فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می‌باشد.
درصورتی‌که کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل‌آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
محتوای سایت
فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (ازجمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالاها و مقالات) به کار می‌گیرد، بااین‌حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی‌نماید.
فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آن‌ها تهیه‌شده و به‌صورت مستمر از جهت درست و به‌روز بودن، مورد بازبینی قرار می‌گیرند. بااین‌حال خورجینک هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی‌پذیرد.
فروشگاه خود را مجاز می‌داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.
درصورتی‌که کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم‌گیری و اقدام نماید. بااین‌حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می‌باشد.
مسئولیت‌ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت
هرگونه استفاده غیرمتعارف، غیرمجاز و غیرقانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان‌های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن‌ها صورت می‌گیرد بر عهده آنان است.
فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.
حق مالکیت مادی و معنوی
کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه بوده و هرگونه کپی‌برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز از فروشگاه غیرمجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
سایت خورجینک به ‌جز آدرس www.khorjinak.com هیچ‌گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتی‌که سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به‌صورت رسمی اطلاع‌رسانی خواهد کرد؛ لذا در مقابل زیان‌های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام خورجینک استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

امروزه گسترش تجارت الکترونیک و تأثیر آن بر حوزه کسب‌وکار باعث شده تا افراد برای سهولت و صرفه‌جویی در وقت و هزینه، از این تکنولوژی استفاده کنند. خورجینک با در نظر گرفتن این امکان برای مشتریان خود در سراسر کشور سعی کرده تا ایمن‌ترین و کامل‌ترین خرید را ارائه دهد. این اطلاعات از بروز خطا جلوگیری کرده و این امکان را به خورجینک می‌دهد که برای هماهنگی‌های ارسال و پشتیبانی محصول و همچنین در مواقع ضروری و اطلاع‌رسانی‌ها با مشتری در ارتباط باشد.

خورجینک برای اطلاع‌رسانی محصولات موردنیاز مشتریان از آدرس ایمیل معتبر استفاده می‌کند. این اطلاع‌رسانی تقاضای بسیاری از مشتریان بوده است اما در صورت عدم تمایل کاربران این اطلاع‌رسانی قابلیت لغو دارد. همچنین هرگونه اطلاع‌رسانی از طریق پیامک و آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید انجام می‌شود و آدرس‌های دیگر و همچنین شماره پیامک‌های دیگر ازنظر خورجینک سوءاستفاده محسوب شده و ازنظر قانونی قابل‌پیگیری است.

تمامی اطلاعات کاربران در بانک اطلاعاتی خورجینک ذخیره می‌شود. این اطلاعات کاملاً محرمانه است و افراد و سازمان‌های غیرمجاز امکان دسترسی به آن را ندارند؛ زیرا امنیت اطلاعات کاربران و اعتماد آن‌ها به این مجموعه برای خورجینک بسیار حائز اهمیت است. کاربران نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور و رمزهای امنیتی‌شان کوشا باشند و به‌هیچ‌عنوان اطلاعات خویش را در اختیار اشخاص دیگری قرار ندهند. خورجینک موظف است این اطلاعات را در مواقع ضروری و با حکم قانونی به مراجع ذی‌صلاح تحویل دهد.
در صورت ایجاد هرگونه سؤال یا مشکل می‌توانید با شماره‌های تماس زیر در ارتباط باشید:
تلفن تماس: 44449241-44449242
آدرس خورجینک: اشرفی اصفهانی به سمت شمال تقاطع نیایش شرق نبش 12 متری دوم –کد پستی 1469963193

تولیدکنندگان و واردکنندگان محترمی که بدون واسطه، نسبت به عرضه کالا در سطح بازار فعال هستند، می‌توانند در قالب تأمین‌کننده، جهت فروش محصولات خویش، با فروشگاه اینترنتی خورجینک همکاری نمایند. بدین منظور لازم است تأمین‌کنندگان محترم درخواست همکاری خود را، به همراه لیست محصولات و تصاویر آن‌ها و سابقه فعالیت خویش در صنف موردنظر، از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای مجموعه خورجینک ارسال نمایند تا در زمان مناسب بررسی و نتیجه آن به ایشان اعلام گردد.